Zaloguj do systemów spółki ICR:

Dalej Przypomnij hasło

Jesteś zalogowany

Wyloguj

Niestety, ważność Twojego dotychczasowego hasła dobiegła końca. Aby kontynuować, prosimy ustawić nowe hasło.

Wymagania dotyczące nowego hasła:

  • składa się z co najmniej 8 znaków
  • zawiera co najmniej jedną małą literę
  • zawiera co najmniej jedną wielką literę
  • zawiera co najmniej jedną cyfrę
  • różni się od 10 poprzednich haseł
Dalej

Przejdź do Twojego systemu domyślnego:

Przejdź do systemu:

lub do systemu:

Aktualności

Wyłączenie ICR-MED

Informujemy, że do końca kwietnia zostanie wyłączony stary system ICR, a wszyscy użytkownicy będą już od tej pory korzystali wyłącznie z nowego systemu MEDATEX. W razie jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt pod nr tel.: +48 61 626 25 05 lub 61 62 62 500 (w godzinach 9:00-17:00) lub drogą mailową pod adresem pomoc.techniczna@icr.pl

Zachęcamy do korzystania z systemu MEDATEX,

Zespół ICR!

Zmiana adresu

Informujemy, że od dnia 12.01.2018 zmienił się adres, z którego otrzymywać będą Państwo powiadomienia dotyczące statusu zleceń.

Nowy adres to: info@medatex.pl

Zespół ICR

Problem z logowaniem

Szanowni Państwo,

w związku z aktualizacją strony icr.pl oraz systemów ICRMED, MEDATEX i MEEDY od 26.04.2016 r. nie powinny już występować problemy z logowaniem. Problemy mogą jednak nadal powstawać w związku z zapamiętaniem przez przeglądarkę internetową, z której Państwo korzystacie, dotychczasowych ustawień. W związku z powyższym w przypadku problemów z zalogowaniem prosimy o wyczyszczenie z przeglądarki internetowej całej pamięci podręcznej oraz cookies (tzw. ciasteczka) - najczęściej poprzez łączne wciśnięcie w otwartej przeglądarce klawiszy ctrl, shift i delete, zaznaczenie odpowiednich opcji a następnie o zamknięcie i ponowne otwarcie przeglądarki. W przypadku występowania dalszych problemów prosimy o pisanie na adres pomoc.techniczna@icr.pl ze wskazaniem opisu problemu, jak również wersji przeglądarki oraz zainstalowanego dodatku flash (informacje na ten temat można uzyskać wchodząc na stronę www.whatismybrowser.com). Informujemy, iż z przyczyn bezpieczeństwa nie wspieramy już przeglądarek internetowych starszych niż Internet Explorer 11.

Pozdrawiamy

Zespół ICR

Powitanie

Witamy serdecznie na nowej stronie ICR!